O ofercie

Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą B2B do zamawiania jedzenia z dofinansowaniem od pracodawcy.

Dzięki SmartLunch pracownik może otrzymywać od swojego pracodawcy smaczne posiłki z dowozem do miejsca pracy w formie benefitu. Do tej pory z naszego autorskiego rozwiązania korzysta ponad 75 000 użytkowników z 509 firm w całej Polsce. Chcemy dzięki technologii pomóc firmom w organizowaniu procesu zamawiania i rozliczania posiłków, dbając o to, żeby ludzie ni byli głodni w swoim miejscu pracy.

Więcej możesz dowiedzieć się na naszej stronie.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B
  • Wynagrodzenie 80-120 zł netto za godzinę świadczenia usług, uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Możliwość współtworzenia i rozwoju komunikacji wizualnej marki SmartLunch
  • Elastyczne, zgodne z Twoimi potrzebami, godziny pracy

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie materiałów do digitalu (grafiki do social media oraz na blog, animacje, GDN, newslettery, prezentacje)
  • Tworzenie layoutów www
  • Przygotowywanie KV kampanii

Oczekujemy od Ciebie:

  • Praktyki w zakresie projektowania na potrzeby digital i druku
  • Umiejętności projektowania graficznego (kompozycja, typografia, dobór kolorów)
  • Posiadania własnego portfolio dokumentującego wcześniej realizowane projekty
  • Zdolności tworzenia ilustracji w technice digital
  • Znajomości trendów web design'u i wiedzy z zakresu UX i UI
  • Praktyki w stosowaniu narzędzi do projektowania stron www - Figma
  • Znajomości narzędzi Adobe do projektowania (InDesign, Illustrator, Photoshop)

Proces rekrutacyjny skracamy do minimum.

recrucatuin process
Cover of offer

Graphic Designer (Freelancer)

Miejsce pracy:

Praca zdalna

Osoba prowadząca rekrutację:

Dagmara Dolata

Jeśli masz pytania zadzwoń: 690 029 246

Klauzula informacyjna